Okulary dla mezczyzny

Trwałość ramek jest dla mężczyzn niezwykle ważna. Pamiętaj, że tytan i stal nierdzewna zapewniają zarówno silne ramy, jak i dzięki nim będziesz wyglądał inteligentnie. Są też one dość lekkie. Ponadto są mocniejsze i bardziej wytrzymałe w porównaniu do innych metali, które mogą być stosowane w produkcji nowoczesnych ramek. Elastyczne materiały, takie jak Flexon, czyli stop na bazie tytanu, zapewnia swobodne wygięcie, skręcenie, a nawet zgniecenie okularów, a oprawki i tak odskoczą do pierwotnego kształtu, bez żadnych uszkodzeń.

Innym doskonałym sposobem na wybranie trwałych okularów jest zdecydowanie się na te, które są noszone podczas uprawiania sportu. Są one wykonane z tworzywa sztucznego i dostępne w wielu różnych kolorach i wzorach. Jeżeli szukasz nowoczesnego i minimalistycznego wyglądu, na pewno będziesz zadowolony z ramek bez oprawek lub połowiczne. Z kolei tytan oferuje subtelny, metaliczny wygląd, bez wysokiego połysku. 

Zapewnia bardzo lekkie, trwałe, nie korodujące, a także praktyczne i modne ramki. Jednak tytan jest też jednym z najdroższych materiałów. Aluminium i stal nierdzewna dają podobne efekty, ale są też tańsze. Natomiast ramki plastikowe mogą zapewnić lekkie i wygodne ramki i dostępne są w wielu różnych kolorach, kształtach i wzorach.

Wpis dzięki: